.

.

Време и време женски карирано опуштено вклопување џемпер од екипаж

Време и време женски карирано опуштено вклопување џемпер од екипаж

DEN 1.67
Износ

Пријатен плетен дизајн и екипаж не се подобруваат, нели? Сега се прави со привлечна карирана шема прикажана на овој џемпер од време и TRU. Разновиден и удобен за секое време, каде било, овој џемпер на пуловер лесно ве носи од биро до вечера со омилените панталони, фармерки или хеланки. Исклучиво на. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина со средна тежина. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести врат, манжетни и полите; високо-ниско полите; странични парчиња; карирана шема. Ofенски џемпер на екипажот од време и Тру.

R

Им се допаѓа и на купувачите