.

.

Пливање-Хидротоолс 1.5 30' Спирална Рана Вакцина Црево Со Вртлива Манжетна

Пливање-Хидротоолс 1.5 30' Спирална Рана Вакцина Црево Со Вртлива Манжетна

DEN 277.12
Износ

Ова црево за спирална рана од 30 стапки со вртлива манжетна работи одлично со повеќето стандардни вакуумски глави за базен. Користете со телескопски столб за рачно правосмукалка. Најдобар избор за флексибилност и максимална стапка на проток; тестиран притисок за работа отпорна на здроби. За правилно вшмукување и максимални перформанси, од суштинско значење е да го подготвите цревото со целосно полнење со вода пред употреба. Доаѓа во комплет со вртлива манжетна на едниот крај и нуди поголема издржливост и сигурност. • Долга 30 стапки со дијаметар од 1,5 инчи • тестирана Под Притисок • Вртливата манжетна го прави чистењето ветре.

R

Им се допаѓа и на купувачите