.

.

Фенко Стилови Везени Папагал Памук Декоративни Фрли Перница Покритие 20&Quot; W 20 L-Разнобојни Перница Случај За Дома, Каучот, Дневна Соба, Спална Соба И Канцеларија Дек

Фенко Стилови Везени Папагал Памук Декоративни Фрли Перница Покритие 20&Quot; W 20 L-Разнобојни Перница Случај За Дома, Каучот,

DEN 1.00
Износ

ВЕЗЕНА ПЕРНИЦА ЗА ФРЛАЊЕ ПАМУК ОД ПАПАГАЛ-Додадете прекрасен допир на боја rto вашиот дом со оваа уникатна, стилска Перница за Фрлање Дизајн на Папагал r Cover. Со богати нијанси на жолта, сина и зелена Боја, Капакот од памучна фрлање создава прекрасен, егзотичен декор кој веднаш го привлекува вниманието. Спарете го со ќебиња со еднобојни фрлања во меки, пригушени тонови. r Design наменет само за горната страна, цврста боја одзади.rrr r PERFECT КАУЧ ПЕРНИЦА ДЕКОР-на 20 инчи во двете ширина и должина, оваа atрактивна перница е совршено големина за слоевитост на вашиот кревет или софа. r Fantastic за време на викендите кога ќе легнете и ќе прочитате книга, едноставно фрлете ја на вашиот омилен ансамбл за седење или поставете ја на банка од rpillows на каучот за моментална надградба.Р р Р РПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - ние ја изработуваме нашата модерна перница за фрлање од супериорен квалитетрматеријал со 100% памук и вметнување поли-влакна. Забавно, дополнително и удобно затворање на патент за лесно отстранување и чистење, оваа перница за фрлање соexекстура е вистинска инвестиција за вашиот домашен декор. Грижа : рспот Исчистете Со Влажна Крпа.повеќенаменско КОРИСТЕЊЕ-перницата за фрлање Папагал е идеална за вашиот рбет, тросед, канцеларија, украс на домот, сезона на празници итн. Тоа е тоа што едноставно може да ја осветли просторијата, добро за фотографирање, надополнување на каучот или гостинската соба или прави совршен подарок за секој специјален поединец.Rrrrrrr RRRR R R RКРЕАТИВНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК-Прави внимателно и функционално загревање на куќата rgift, подарок за водителка со оваа стилска декоративна перница за Денот на Мајката,r Anniversary, подарок За Роденден или која било друга посебна пригода. Фенко Стилови Везени Папагал Памук Декоративни Фрли Перница Покритие 20" W x 20 " L-Разнобојни Перница Случај За Дома, Каучот, Дневна Соба, Спална Соба и Канцеларија Декор.

R

Им се допаѓа и на купувачите