.

.

Забавувачки носат за носење Haydencover-Silv & Haydencover-Gld за Fitbit Fle

Забавувачки носат за носење Haydencover-Silv & Haydencover-Gld за Fitbit Fle

DEN 2.00
Износ

Донесете стил и пламен на вашиот Fitbit Flex 2 со овој пакет на покривка на Хајден. Одликувајќи се и со сребрени и златни дизајни, овие капаци на Хајден го претвораат вашиот фитнес тракер во шик моден додаток. Следете го вашиот напредок во текот на денот додека останувате модерен и уникатен. Однесете го вашиот трагач за активности на следното ниво со премија Unisex не'рѓосувачки челик Fitbit Flex 2 со фактурни носења. Комплетот вклучува : . Забави за носење на хајдендовер-силв-хајден покритие за Fitbit Flex 2 (сребро). Компатибилен со Fitbit Flex 2. Лесно се лизга на своето место. Идеално за секоја пригода-Дати, забави, канцеларија, свадби и повеќе. Додава модерен изглед на Fitness Tracker. Конструкција од не'рѓосувачки челик. Сребро. Забавувачки носат за носење Хајдендовер-Глд Хајден покритие за Fitbit Flex 2 (злато). Компатибилен со Fitbit Flex 2. Лесно се лизга на своето место. Идеално за секоја пригода-Дати, забави, канцеларија, свадби и повеќе. Додава модерен изглед на Fitness Tracker. Конструкција од не'рѓосувачки челик. Злато.

R

Им се допаѓа и на купувачите