.

.

Трговска марка ликовна уметност Гроздобер одбројување iv платно уметност по пекара во боја, бела мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Гроздобер одбројување iv платно уметност по пекара во боја, бела мат, црна рамка

DEN 0.67
Износ

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Гроздобер одбројување IV“ платно уметност по пекара во боја, бела мат, црна рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

R

Им се допаѓа и на купувачите