.

.

Бела Вита Бракстон плус високи чизми

Бела Вита Бракстон плус високи чизми

DEN 0.67
Износ

Клиентот loveубов сезона по сезона, Бракстон е на нашата омилена конструкција за чизми за фустани. Изгледа прекрасно облечено со тексас или облечен со миди здолниште. Деталите на бравата на врвот му даваат допир на треперење без да го надминат стилот. Бракстон е за софистицираност. 2,75 инчи потпетици за фустани. Атлетски плус вратило на вратило. Детализирање на тока. Облека потпетица. Подготвена влошка.

R

Им се допаѓа и на купувачите