.

.

Оригинален ролна од свинско месо од свинско месо, Оз

Оригинален ролна од свинско месо од свинско месо, Оз

DEN 1.00
Износ

Оригиналната колбас од свинско месо е стручно направена, што го прави идеално за создавање колбаси за појадок или кафеава боја за да се додаде во полнење или тепсија за појадок. Оваа ролна од свинско колбаси со големина на семејство е совршена кога сте домаќини на забава или правите оброци за големи собири на семејство и пријатели. Замрзнатото свинско месо од свинско месо нема вештачки вкусови, бои или MSG и е одлично како брз, лесен за употреба протеини за секојдневните рецепти. Чувајте ја оваа свинска колбас на рака за да направите богата гравита за да уживате со бисквити од матеница или користете ја за да создадете вкусна колбас и јајца за садови за јајца. Оваа свежа колбас од свинско месо е исто така вкусна како врвот за домашна пица. Оригиналниот ролна од свинско месо од свинско месо е спакуван за свежина и може да се чува замрзнато или ладење. Користете или замрзнете ја оваа бесплатна колбас MSG во рок од пет дена од купувањето. Фармленд носи храна со голема вкус на табели за семејства од 1959 година. Еден пакет од 32 мл од обработливо земјиште оригинално свинско колбаси. Колбас ролна не содржи вештачки вкусови, бои или MSG. Семејно колбаси од свинско месо е совршено за правење семеен појадок или создавање големи оброци при домаќин на забава. Вкусна колбас за појадок е направена со свинско месо и совршено зачинета за одличен вкус. Чувајте ја оваа свинска колбас на рака за да направите богата гравита за да уживате со бисквити од матеница или користете ја за да создадете вкусна колбас и јајца за садови за јајца. Оваа свежа колбас од свинско месо е исто така вкусна како врвот за домашна пица. Оригиналниот ролна од свинско месо од свинско месо е спакуван за свежина и може да се чува замрзнато или ладење.

R

Им се допаѓа и на купувачите