.

.

Пак-Фаб Американска Завртка За Запечатување Со Висока Ниска Глава

Пак-Фаб Американска Завртка За Запечатување Со Висока Ниска Глава

DEN 1.33
Износ

Нашата цел е создавање трендовски и многу уникатни спа додатоци и додатоци за базен правиме модификации, тестирање, обидувајќи се да најдеме фабрика и дизајн што може да бидеesетски. Нашиот ранец ќе биде идеален од сите со обновливи издржливи и исклучително силни модели. Ние ги дизајнираме нашите производи со лесно поставување и складирање. Ние ги цениме нашите клиенти и ги охрабруваме со нивната страст.Карактеристики на завртки за запечатување со висока-ниска глава спецификации : 6 "х 6" х 6" - ШКУ : БАКП47537 Пентаир Базен Производи Дел Број : 98203000. Каталог Дел Број : 5107-12.

R

Им се допаѓа и на купувачите