.

.

Француски Тост Девојки Т-Ремен Училиште Чевли-Црна, 1

Француски Тост Девојки Т-Ремен Училиште Чевли-Црна, 1

DEN 352.00
Износ

Француски Тост Девојки Т-Ремен Училиште Чевли. Двоен дизајн На т-ремен со затворање на бравата, перфорирани акценти. Совршен за класната соба, црквата, свадбите и секој друг вид свечен настан. Овие чевли можат да ја додадат симпатичноста што ја сака вашето мало девојче на која било облека. Удобно во сите видови ситуации совршено за сите видови настани што можат да траат со часови или повеќе. СТИЛ : неговиот дизајн совршено се вклопува во сите видови фустани или специјални прилики. ИЗДРЖЛИВИ : овие чевли ќе траат со месеци, совршени за секојдневна употреба. УДОБНО : оваа обувка доаѓа со висококвалитетни материјали за амортизација, така што ќе останете удобни цел ден. ВИСОК КВАЛИТЕТ : овој чевел е направен со материјали со највисок можен квалитет и стручно изработени имајќи го предвид искуството на носителот. БЕЗБЕДНО : дизајнот во овие чевли ќе ги заштити стапалата на вашето малечко од секаква опасност.

R

Им се допаѓа и на купувачите