.

.

Ахербиу Женски Памук Лен Макси Фустан копче надолу Ревер V Вратот Долг Ракав Еднобојна Права Кошула Фустани

Ахербиу Женски Памук Лен Макси Фустан копче надолу Ревер V Вратот Долг Ракав Еднобојна Права Кошула Фустани

DEN 406.24
Износ

Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 103см/40.55 "Должина : 125см/49.21" . Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52 "Должина : 127см/50.00" . Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 113см/44.49 "Должина : 129см/50.79" . Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 118см/46.46 "Должина : 131см/51.57" . Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 123см/48.43 "Должина : 133см/52.36" а Материјал : овој фустан изработен Од Полиестер, кој е супер мек, дише и средна тежина за да биде топол во fall и зима.Можете да го носите цел ден удобно. ✦Фустани е погоден за свадба гостин, коктел, матурска, бритдеј, клуб, ноќ надвор, плажа, патување, одмор, ангажман, дипломирање, итн специјални прилики, или секојдневно носење. Идеални подароци за вашите пријатели или семејства. ЕСЕНСКИ ФУСТАН ЗА ЖЕНИ : секојдневниот фустан со долги ракави има неколку дезени и цврсти бои за различни потреби за комплетирање на дневните облеки. Рафл полите на овој линиски фустан го крие стомакот. Ласкавиот крој и специјалниот цветен дезен на овој фустан ќе направат да изгледате грациозно. ШИК РАЗНОВИДНОСТ НА КОМБИНАЦИИ : Спарете Со Шик Потпетици и Спојка за Да го Комплетирате Изгледот.Овој Елегантен Макси Фустан Совршено Ќе Го Исполни Целиот Ваш Моден Стил За Коктел, Матурска, Свадби, Одмор, Дипломирање, Враќање Дома, Секојдневен Живот. Е-маил одговор во рок од 24 часа; ако имате било какви прашања за квалитет, логистика и големина поврзани со парцелата, ве молиме не двоумете се да не контактирате.

R

Им се допаѓа и на купувачите