.

.

Универзитет во Луисвил 14 17 Златна врежана рамка за диплома

Универзитет во Луисвил 14 17 Златна врежана рамка за диплома

DEN 0.33
Износ

Покажете го вашето достигнување со гордост со овој Универзитет во Луисвил 14 "x 17 " Злато врежана рамка за сопствена диплома. Елегантно е изработено во класичен сатен махагони со официјален универзитетски медалјон или фолија печат, втиснат со името на Универзитетот. Оваа рамка за диплома за слики во кампусот е направена за да одговара на повеќето големини на дипломата. Вклучува матична табла без киселина за зачувување на вашиот документ. Оваа ставка е официјално лиценциран колегиум производ. Универзитет во Луисвил 14 "x 17 " Златна врежана рамка за диплома : Официјално лиценциран колегиски производ. Прави идеален подарок за какви било тековни дипломирани студенти и алумни. Рачно изработена сопствена рамка направена специјално за дипломи. Направено во САД со квалитетно тврдо дрво. Вклучува матична табла без киселина за долгорочно зачувување на вашиот документ. Рамката за диплома од дрво е направена со беспрекорна и елегантна изработка.

R

Им се допаѓа и на купувачите