.

.

Tuphell Industries Опуштено мечка од дрво за одмор на дрво од ливада Необратна уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Елизабета Тиндал

Tuphell Industries Опуштено мечка од дрво за одмор на дрво од ливада Необратна уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

DEN 383.84
Износ

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 15 x 0,5 x 10 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : цицач, животинско, кафеава мечка, диви животни, мечка, куче, кучешки, домашно милениче, птица,. Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Дизајн од Елизабет Тиндал.

R

Им се допаѓа и на купувачите