.

.

Нема граници на магла со цврста зелена салата на помлад, бикини врвот

Нема граници на магла со цврста зелена салата на помлад, бикини врвот

DEN 1218.56
Износ

Beе бидете подготвени за одмор во овој врв на бикини од зелена салата од без граници! Пар со појавување на дното, или измешајте и одговарајте за трендовски пресврт. Комплетирајте со прилагодливи ленти за вратоврска, вратоврска назад, отстранливи чаши и борење за дополнителна поддршка. Тој е целосно обложен со рециклирана поли и школка е направена од 69% најлон, 14% метал и 17% спандекс. Увезени. Облека за пливање што прави прскање - ниту една граница не е вашата една станица за најжешките трендови во пливањето. Прилагодливи ленти за вратоврска. Врзете се. Отстранливи чаши. Бонинг. Машина за перење. 69% најлон, 14% метал и 17% спандекс, 100% рециклирана поли постава.

R

Им се допаѓа и на купувачите