.

.

Минчун Пролет Летна Перница Опфаќа 18 * Комплет Летен Пролетен Декор Розова Хидрогени Цветаат Цветни Пролетни Перници Украсни Перници За Фрлање Пролетни Украси

Минчун Пролет Летна Перница Опфаќа 18 * Комплет Летен Пролетен Декор Розова Хидрогени Цветаат Цветни Пролетни Перници Украсни

DEN 183.36
Износ

Карактеристики : 1. Одличен Додаток За Пролетен Декор : Нашата пролетна покривка за перници може да ви помогне брзо да ги промените пролетните украси, тие ќе ја освежат вашата соба, лесно се меша и се совпаѓа со други Пролетни украсни перници или празнични украси. 2. Лесно За Ставање : Скриеното затворање на патентот го прави изгледот поелегантен и лесен за набивање на перницата/филер во овој капак. 3. Удобен и Издржлив : Изработен од лен, удобен и мек допир, пријателски за деца и миленичиња, без проблеми со крварење, избледување или расипување. 4. Подобрете Го Вашиот Дом : Измешајте природна текстура и рустикален шарм во остатокот од вашиот дом со поставување на овие капаци за перници за фрлање на клупи, кревети, мебел на отворено и многу повеќе. 5. Лесна Нега : машинско перење во ладна вода одделно, нежен циклус, лежеше рамно за да се исуши. Спецификација : Материјал : Боја На Лен : Повеќебојна Големина : 45 х 45см Тежина : Вклучен Е 75гр Пакет : 4 х Навлаки За Перници Пролет Лето Навлаки За Перници 18*18инч Комплет Од 4 Летен Пролетен Декор Розова Хидрогени Цветаат Цветни Пролетни Перници Украсни Перници За Фрлање Пролетни Украси.

R

Им се допаѓа и на купувачите