.

.

Лаптоп 15-ба034вм-АМД е 1. Ghz-Win Home 64-битен-Radeon R-GB RAM-GB HDD-DVD SuperMulti-15.6 - текстурирани линеарни жлебови со хоризонтално четкање во сонлив теал-kbd: САД

Лаптоп 15-ба034вм-АМД е 1. Ghz-Win Home 64-битен-Radeon R-GB RAM-GB HDD-DVD SuperMulti-15.6 - текстурирани линеарни жлебови

DEN 4784.00
Износ

Справете се со сите ваши дневни задачи со достапен лаптоп што доаѓа преполн со потребните карактеристики. Оваа ставка е произведена во 2018 година. Клучни Карактеристики и Придобивки : Виндоус 10виндоус 10 е тука. Правете големи работи самоуверено со познатото чувство На Виндоус-само подобро. За внатрешни работи со овој панел Со Светли Погледи, вашите видеа, фотографии и документи се светли, јасни и совршени за идеално искуство во затворен простор. Прецизната Навигациска Табла за слики на hp ја прави навигацијата на екранот без напор и интуитивна. Со поддршка за гестови со четири прсти, можете поприродно да комуницирате со целата ваша содржина. Квалитетот на сликата во најдобар случај со HDSee вашиот дигитален свет на сосема нов начин. Уживајте во филмови и фотографии со одличен квалитет на сликата со дисплеј со висока дефиниција. Што Е Вклучено : Глушец. Ракав.

R

Им се допаѓа и на купувачите