.

.

ФАРФИ НАПРАВИ САМ 3Д Акрилно Богатство Облик На Дрво Домашна Бања Дневна Соба Налепница За Ѕид Налепница

ФАРФИ НАПРАВИ САМ 3Д Акрилно Богатство Облик На Дрво Домашна Бања Дневна Соба Налепница За Ѕид Налепница

DEN 127.84
Износ

Спецификации : . Доаѓа со прекрасна форма на дрво на богатство, изгледа многу празнично и убаво. Можете да ја користите оваа атрактивна ѕидна налепница за украсување на вашиот дом специјално за вашата бања и дневна соба. Тоа додава некои среќни и радосни атмосфера за вашиот дом лесно и ефикасно. Исто така, многу е лесно да се инсталира, така што ќе ви биде многу погодно да го користите. Име На Ставка : Налепница За Ѕид. Материјал : Акрилик. Карактеристики : 3д Форма На Дрво На Богатство, Лесен За Инсталирање, Ѕиден Декор. Детали За Големината : . М : 60см х 45,6 см/23,62 "х 17,95" (Прибл.). Л : 90см х 68,5 см/35,43 "х 26,97" (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Ѕидна Налепница Доаѓа со прекрасна форма на дрво на богатство, изгледа многу празнично и убаво. Можете да ја користите оваа атрактивна ѕидна налепница за украсување на вашиот дом специјално за вашата бања и дневна соба. Тоа додава некои среќни и радосни атмосфера за вашиот дом лесно и ефикасно. Исто така, многу е лесно да се инсталира, така што ќе ви биде многу погодно да го користите. 3д Облик На Дрво На Богатство, Лесен За Инсталирање, Ѕиден Декор.

R

Им се допаѓа и на купувачите