.

.

Shpwfbe Менс Пижами Постави Четири Сезони Мода Слободно Време Мека Домашна Еднобојна Кошула Панталони Пижами Домашна Услуга Дводелна

Shpwfbe Менс Пижами Постави Четири Сезони Мода Слободно Време Мека Домашна Еднобојна Кошула Панталони Пижами Домашна Услуга

DEN 399.84
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.За Големината : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : М = = Биста : 108см/42,52" = = Половината : 82см/32,28" = = Колк : 109см/42,91" = = Рамо : 46см/18,11" = = Ракав : 66см/25,98" = = Врв = = Должина : 72см/28,35" = = Дното = = Должина : 108см/42.52". Големина : L = = Биста : 113cm/44.49" = = Половината : 87cm/34.25" = = Колк : 114cm/44.88" = = Рамо : 48cm/18.90" = = ракав : 67cm/26.38" = = Врвот = = Должина : 74cm/29.13" = = Дното = = Должина : 109cm/42.91". Големина : XL = = Биста : 118cm/46.46 "= = Половината : 92cm/36.22 "= = Колк : 119cm/46.85 "= = Рамо : 50cm/19.69 "= = ракав : 68cm/26.77 "= = Врвот = = Должина : 76cm/29.92 "= = Дното = = Должина : 110cm/43.31". Големина : XXL = = Биста : 124cm/48.82" = = Половината : 97cm/38.19" = = Колк : 124cm/48.82" = = Рамо : 52cm/20.47" = = ракав : 69cm/27.17" = = Врвот = = Должина : 78cm/30.71" = = Дното = = Должина : 111cm/43.70". Големина : XXXL = = Биста : 130cm/51.18" = = Половината : 102cm/40.16" = = Колк : 129cm/50.79" = = Рамо : 54cm/21.26" = = = Ракав : 70cm/27.56" = = Врвот = = Должина : 80cm/31.50" = = Дното = = Должина : 112cm/44.09" менс Четири сезони мода слободно време мека домашна еднобојна кошула панталони пижами сет домашна услуга дводелни сетфарактеристики : € материјал ● изработен Е Од висококвалитетни материјали, доволно издржлив За секојдневно носење.Одлични карактеристики : Модниот дизајн ве прави попривлечни.●Натпревар●машката домашна услуга е лесна и може добро да се совпадне со Маици. ●Прилики}машката домашна услуга е одличен избор за одмор, дома и секојдневно носење. ●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка. Сезона : Сите сезони пол : Менокација : Дневен И домашен стил : Мода и рекреативен материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврсто Вклопување : Погодно За големината што добивате : 1 Еез Топ и 1 ЕЕЗ панталони. Машки Модни Дуксери И Дуксери, Фланелна Кошула За Мажи, Поло Кошули За Мажи, Машки Фустани Кошули, Црн Дуксер, Машки Кошули Секојдневен Стилски, Дуксери За Мажи, Машка Долна Облека, Машки Кошули, Машки Кошули, Тенџере, Загреани Јакни За Мажи, Машки Дуксери, Мажи Со Кошули Со Копчиња, Мажи Со Кошули Со Широка Качулка, Качулка Со Патент, Машки Шорцеви, Машки Кратки Ракави Со цврста Боја, Шорцеви За Теретана За Мажи.

R

Им се допаѓа и на купувачите