.

.

Дизни - Дизни Покемон - Томи Велика Британија Еспур +Ултра топка

Дизни - Дизни Покемон - Томи Велика Британија Еспур +Ултра топка

DEN 2.67
Износ

Секогаш бидете подготвени за битка со клипот, носете ја топката! Вклучува дво-инчна фигура на Епур и ултра топка. Клип на топката за okeирка за лесен пристап и преносливост - се појавува отворено со притискање на копче! Покемон клип 'n носат okeирка топка, еспур и ултра топка : Секоја пакет содржи детална фигура од 2 ", топка од pирка со клип за појас и ознака за напад. Клип на топката за пики за лесен пристап и преносливост. Поп се отвора со притисок на притисок на копче и може да држи покемон внатре. Возраст : 4 години и нагоре.

R

Им се допаѓа и на купувачите