.

.

ИНДУСТРИИ 50403-3PK 150Grit шкурка

ИНДУСТРИИ 50403-3PK 150Grit шкурка

DEN 0.33
Износ

Нортон, 3 Пакувања, 9 " х 11", 150 Ронки, Средно Премиум Керамички Шкурка, За Брусење На Која било Површина, Стеарат Обложен За Да Се Спротивстави На Затнувањето, Песоци Побрзо И Трае Подолго, За Рачно Или Моќно Брусење, За Употреба на Која било Површина. 150 Ронки, Средно Премиум Керамички Шкурка.

R

Им се допаѓа и на купувачите