.

.

Смола Лебед Декорација Свадба Лебед Занает САМ Лебед Украс Автомобил Красат

Смола Лебед Декорација Свадба Лебед Занает САМ Лебед Украс Автомобил Красат

DEN 0.33
Износ

Описr. r.Ова Е пар смола лебед декорација, кои се дизајнирани со живописни лебед форма. Изработени од врвен материјал, овие украси од смола се доволно издржливи за употреба. Одлична декорација за автомобил, роденденска торта, свадбена торта или како еден вид подарок.r. r. Карактеристикиr. r. - Материјал : смолаr. - Големина : Околу 4, 00 X4, 00 X5, 70cm/1, 57 X1, 57 X2,24in r. - Изработени од материјали, издржливи; материјал Од Смола, мала тежина и заштита на животната средина.р. - Класичен дизајн, едноставен и дарежлив како еден вид декорација . р. - може да се користи како декорација на торта, декорација на домот, декорација на автомобил, итн . р. - Мазни линии и прекрасни облини, ќе ви се допадне.р. - Овие прекрасни украси се лесни и лесно можат да се постават во затворени простории или на отворено . Изработени од материјали, издржливи; смола материјал, мала тежина и заштита на животната средина. Класичен дизајн, едноставен и дарежлив како еден вид декорација. Може да се користи како декорација на торта, декорација на домот, декорација на автомобил, итн. Мазни линии и прекрасни облини, ќе ви се допадне. Овие прекрасни украси се лесни и лесно можат да се постават во затворени простории или на отворено.

R

Им се допаѓа и на купувачите