.

.

Имитација Месинг Буда Шише Сутра Цилиндар Приврзок Приврзок Ѓердан Накит

Имитација Месинг Буда Шише Сутра Цилиндар Приврзок Приврзок Ѓердан Накит

DEN 3.00
Износ

Материјал : цинк легура позлатени бронза (висока температура задржување на бојата + запечатување глазура). Боја : како што е прикажано на сликата. Големина : Околу 39мм * 13мм. Карактеристики на производот : подлогата е изработена од еколошка легура на цинк со висока чистота, а површината е обложена со античка бакарна боја. Облогата е густа и бојата се одржува долго време. Употреба на производот : погоден за сите видови приврзок ЗА синџир на клучеви САМ, закачалка за автомобил и украс. Пакет : 1 парчиња. Забелешка : . Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. Буда Шише Сутра Цилиндар.

R

Им се допаѓа и на купувачите