.

.

Мало starвезда органско девојче со кратки ракави со кратки ракави, со големина на новороденче - 24 милиони

Мало starвезда органско девојче со кратки ракави со кратки ракави, со големина на новороденче - 24 милиони

DEN 1.33
Износ

Доверба од родители и сакани од деца, Малата Starвезда Органски е дизајниран со поголемо добро во умот. Од памучните полиња до вашиот дом, ние правиме производи кои придонесуваат за поздрава, поодржлива планета. Сетот вклучува 5 каросерии со кратки ракави, така што секогаш имате резервна копија . чист органски памук. Сертифицирани Gots и Oeke-Tex. Етички произведен . Еко-пријателски . пријателски за деца.

R

Им се допаѓа и на купувачите