.

.

Градинарство Материјали НОВ Клиренс Колибри Куќа Отворено Виси Дрвени Птица Фидер Дрвени Колибри Куќа

Градинарство Материјали НОВ Клиренс Колибри Куќа Отворено Виси Дрвени Птица Фидер Дрвени Колибри Куќа

DEN 2.33
Износ

Куќа За колибри На Отворено Виси Дрвен Фидер За Птици Дрвена Куќа За Колибри Карактеристики : € Материјал Q : фидер за птици е направен од дрво класичен материјал, издржлив.●Дизајн На суспензија● : фидер за птици е целосно составен и може да биде суспендиран.Совршен за украсување дворови, градини, дворови, дворови и предни тремови за да го направите вашиот живот задоволство.●Едноставен и модерен тоа е најдобриот дом за птици ● Лесен за употреба : можете да ги ставите зрната или инсектот што малите птици сакаат да ги хранат, а обликот на куќата ќе ги привлече птиците да дојдат и да најдат храна, така што птиците ќе се заљубат во ова место каде што можат да се хранат, а обликот на куќата исто така може да обезбеди rest.It може да привлече колибри и може да се користи и како убава градинарска декорација.Колибрите можат да мавтаат со крилото 15 до 80 пати во секунда и треба да се хранат еднаш на секои 10 минути.Секоја куќа за колибри има своја личност и нема две слични. Формите и стиловите може да варираат. Приближно 5,1" висок х 2" широк.Спецификација : Материјал : Големина На Дрво : Околу 5x12cm/1, 97x4, 72npackage Листа : 1x птичји куќи : Поради различни дисплеи и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата. Фала!Поради рачно мерење, дозволете мало отстапување на мерењето. Тип : Двор Резерви. УНИКАТНИ ГРАДИНАРСКИ ПОДАРОЦИ : совршено градинарско работно седиште за постари градинари, баби и дедовци, декор на дворот на мама; декор на соба; декор на домот; дозвола за декор на домот; декор на спалната соба; декор на ѕид; декор на полица; канцелариски декор; декор на бања; украси за домови за дневна соба; декор на соба.

R

Им се допаѓа и на купувачите