.

.

Сандали Со Затворени Прсти На Девојчиња Со Цврста Мечка-Бела Розова, 8

Сандали Со Затворени Прсти На Девојчиња Со Цврста Мечка-Бела Розова, 8

DEN 255.84
Износ

Сандали Со Затворени Прсти На Девојчиња од мечка, Одлични сандали на отворено се совршен чевел за сите летни авантури на вашето момче. Овој отворен дизајн им нуди на вашите деца најдобра удобност, совршена за плажа, базен, секое секојдневно склопување пролет или лето. Совршени за секакви секојдневни прилики, овие чевли се соодветни за семејни излегувања. играње со пријателите или одење во парк. ШАРЕНИ : Забавен дизајн, совршен за секојдневни прилики. УДОБНОСТ : Одлична удобна подлога за влошки, совршена за долги настани. ЛЕСНО НОСЕЊЕ : затворањето На Куката и јамката е ветре што треба да се облече!. ИЗДРЖЛИВ : Овие Ќе Траат преку абење. ВИСОКОКВАЛИТЕТНО : Изработено имајќи ја предвид удобноста на вашите деца.

R

Им се допаѓа и на купувачите