.

.

Женски Возбудлив Цветен Костим За Капење Два Бикини Со Висок Струк Костим За Капење Костим За Капење Сплит Елек Костими За Капење Танкини Сет

Женски Возбудлив Цветен Костим За Капење Два Бикини Со Висок Струк Костим За Капење Костим За Капење Сплит Елек Костими За Капење

DEN 271.84
Износ

Двојни набраздени возбудувања, прилагодливи ремени за рамо, отстранлив градник со поместување нагоре, резервоар за голема природна поддршка. Разигран, и симпатичен, тоа е најпопуларниот стил на плажа!Класична Покриеност- - - Долните бикини Со Висок струк се наредени и не се проѕирни. Ретро костим за капење, одличен абдоминален ефект, ве прават сигурни и покажуваат подобри облини.Спецификации82% Полиестер, 18% Spandex Note : Повод : Дневно, базен, Sea Please споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Овој спортски дводелен костим за капење е идеален за летна плажа, забава, базен, спа центар, сончање и одмор. Носете го и бидете во центарот на вниманието ! Тип на шема : Гроздобер Сезона За Печатење : Лето висококвалитетна ткаенина, супер мека, флексибилна и лесна. Дајте ви удобно искуство со носење.Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Стил : ,Каузална Должина На Облека : Редовен Пол : Женската Врвна Должина не вклучува ремени за рамо посебно во ладна вода. Немојте да се исушите. Носете го овој удобен и убав костим за капење за вашиот пролетен одмор, летен одмор или забава во базен.Декорација : Непакуваните Вклучуваат : 1сет Костими За Капење (Кои Содржат Подлога За Градите)Материјал : Најлонски костим за Капење женски костими за капење контролни костими за капење за жени Костими За пливање За жени Ве Молиме Дозволете 1-3см Се Разликува Поради Рачно Мерење, Благодарам (Целото Мерење Во См и Ве Молиме Забележете 1см=0,39 инчи) ,дводелен костим за капење за жени,костими за капење жени ,жени парче. Измијте Одделно Во Ладна Вода. Немојте Да Се Исушите. Носете Го Овој Удобен И Убав Костим За Капење За Вашиот Пролетен Одмор, Летен Одмор Или Забава Во Базен.костими за капење со висок струк за жени,женски бикини костими за капење, женски костими за капење. Двоен Плисиран Врв - - - - - Двојни Набраздени Возбудувања, Прилагодливи Ремени За Рамо, Отстранлив Градник Со Поместување Нагоре, Резервоар За Голема Природна Поддршка. Разигран, И Симпатичен, Тоа Е Најпопуларниот Стил На Плажа!, женски бикини костими за капење, костими за капење за жени,. Специфики на предметот, костим за капење жени дводелни, костими за пливање, жени дводелни, плус големина костим за капење, 2 парчиња костим за капење за жени, плус големина танкини костими за капење за жени,. Боите Може Да Бидат Малку Различни во Зависност од Компјутерот и Поставките,монокини костими за капење за жени,танкини костими за капење за жени,женски танкини костими за капење,танкини костими за капење за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите