.

.

мажи обични влечки флип апостолки на плажа модни сандали на отворено чевли локални жители флип апостолки машка големина опуштено вклопување флип апостолки за маж?

мажи обични влечки флип апостолки на плажа модни сандали на отворено чевли локални жители флип апостолки машка големина опуштено

DEN 0.67
Износ

Стил На Пети : Кружен Прст. Единствен Материјал : . Пета Висок Стил : Рамен. Метод на затворање : Се Лизга. Горниот Материјал : . Чевли Пета Висока : 1см/0.4". Висина на платформата : 1см/0.4". Пакет : 1 пар чевли. ЗАБЕЛЕШКА : ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Различни компјутери ги прикажуваат боите поинаку, бојата на вистинската Ставка може малку да варира од горенаведеното . Мажите Флип Флоп Домашна Табела : . Големина : 39 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,25"Големина : 40 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЈП : 24 см ЦН : 240 Должина На Стапалото : 24 см/9,45"Големина : 41 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39 ЈП : 25 см ЦН : 250 Должина на Стапалото : 25СМ/9.84"ГОЛЕМИНА : 42 САД : 8.5 ВЕЛИКА британија : 6.5 еу : 40 ЈП : 25.5 см цн : 255 нога должина : 25.5 СМ/10.04"ГОЛЕМИНА : 43 САД : 9 велика британија : 7 ЕУ : 41 јп : 26 см цн : 260 нога должина : 26см/10.24"ГОЛЕМИНА : 44 САД : 10 велика БРИТАНИЈА : 8 еу : 43 Јп : 27 цм цн : 270 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 27см/10.63" материјал : изработен од материјал, ЛЕСЕН и удобен. ПОДАРОК : Овој Модерен Блок Во Боја Флип Апостолки За Мажи Е Погоден За Божиќен Подарок, Подарок За Роденден, Подарок За Годишнина Итн. За Твоето Момче, Тато, Помлад Брат, Постар Брат. Дизајн : Овие Машки Сандали Се Рамни, Танга. Ergономијата Може Да Обезбеди Одлични Перници И Удобност.Меките Влошки Можат Да Го Заморат Стапалото, А Лесниот Гумен Ѓон Е Погоден Долго Време. Услуга : Постојат 4 Опции За Боја За Овој Чевел, Можете Да Ја Изберете Бојата Што Ви Се Допаѓа Или Големината Што Ви Одговара, Ако Имате Какви Било Прашања, Ве Молиме Контактирајте Не Во Секое Време, Ние Искрено Ќе Ви Служиме И Ќе Го Загрижиме Вашиот Шопинг. Повод : Овие Машки Влечки Се Погодни за Внатрешно Носење, Како и За Надворешно Носење, Избор за Влечки За Сандали на Плажа Во Лето, Можете Да Ги Носите Овие Сандали за Пешачење, Шопинг, Пливање На Плажа, Пешачење И Така Натаму.

R

Им се допаѓа и на купувачите