.

.

Декод 25 29 кафеаво дрво акцент стол со перничиња, 1 парчиња

Декод 25 29 кафеаво дрво акцент стол со перничиња, 1 парчиња

DEN 1215.84
Износ

Вратете се и опуштете се додека виновте од долг напорен ден на работа. Одлично за додавање дополнително седење и складирање со шармантна привлечност. Наредете ја оваа фотелја за акцент во вашето лоби, дневна соба, читална или домашна канцеларија. Идеално е да се прикаже со современи декори за домови и жардинери за да се заврши својот изглед. Дизајнирано со почувствувани или гумени стопери во основата кои спречуваат гребење на мебел и врвови на маса, како и лизгање наоколу. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Тапацирана фотелја која има сиво седиште со дебелина од перница од 4,50 ”и 22,25 " длабочина. Погоден само за употреба во затворен простор. Максималната граница Неутрални елементи и основни форми со задебелен дизајн. Овој акцент стол е изработен од цврсто топола дрво, полиуретан, полиестер и ратан. Доаѓа во кафеави и сиви завршувања кои носат добредојдена атмосфера во вашиот дом. како дрвена рамка со ратан материјал. Оваа ставка мери 25.13 L x 26 W x 28.50h инчи и тежи 15 фунти. Стол за рака со низок профил со цврста шема, перфорирани грб и зашилени нозе. Избришете ја со сува крпа. Нашата ставка е конструирана на рамка од дрво и прицврстено седиште, обезбедено со удобно седиште и грб. Современ стил.

R

Им се допаѓа и на купувачите