.

.

Бура 8 Кикин 'миноу риболов мамки 3oz бисер

Бура 8 Кикин 'миноу риболов мамки 3oz бисер

DEN 208.64
Износ

Сите атрактивни карактеристики во книгата се вградени во Minnow на Kickin. Зајакнувањето на неговата акција за пливање миноу е сегментирано тело со опашка за удирање и поликарбонатна усна за да се откаже од најголемата можна акција за мамка за пливање. Не заборавајте за 3-Д холографските очи и и реалните и светкавите модели на бои што ја прават оваа машина за фаќање риба. Сегментирано тело со опашка. Трајно меко пластично тело. Мешан со премија црвена кука за високи VMC®. Actionивотно дело за пливање. Холографски инсерт. Холографско 3-Д око. Поликарбонат усна.

R

Им се допаѓа и на купувачите