.

.

Мубинео Жени Лабави Карго Панталони Еластични Половината Широк Нога Панталони со Џебови

Мубинео Жени Лабави Карго Панталони Еластични Половината Широк Нога Панталони со Џебови

DEN 271.84
Износ

Големина. С Половина64 Хип112 Должина101 . М Половина68 Колк116 Должина102 . Л Половина72 Хип120 Должина103 . XL Половина76 Хип124 Должина104. Пријателски Совети. 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлики според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см). 3. Забележете дека малите разлики во бојата треба да бидат прифатливи поради светлината и екранот. Фала. Ветување . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Лесно Се Совпаѓа : женските секојдневни карго панталони можат совршено да се спојат со вашиот омилен кроп топ, маица, резервоар, камизола, дуксер, дуксер, јакна, чизми или патики за спортски изглед. Многу Прилики : женските товарни панталони со широки нозе се погодни за секојдневни, секојдневни, хип хоп, кампување, спорт, училиште, канцеларија, трчање, пешачење, клуб, забава, запознавање, шопинг, патување, на отворено и така натаму. Удобен Материјал : лабавите секојдневни панталони за џогирање за жени се изработени од полиестер, кој е пријателски за кожата и мек, лесен и дише, што ве одржува удобно во текот на целиот ден. Големина и Боја : S, M, L, XL, ве молиме проверете ги деталите за нашиот производ во описот, Бојата : црна, темно сива, кафеава, крем бела, темносина, армиска зелена, розова, светло сина. Стилски Дизајн : Еднобојни, секојдневни лабави товарни панталони со џебови, еластичен дизајн на половината, нема да се чувствува рестриктивно кога ќе го носите, совршено се вклопува во вашата кривина, улична облека за џогирање со широки нозе на жените со висок струк.

R

Им се допаѓа и на купувачите