.

.

Зип со долги ракави на Расел

Зип со долги ракави на Расел

DEN 224.00
Износ

Овој долг ракав 1/4 Zip Tee ќе биде основно парче за положување на вашето момче за есен. Технологијата на влага DRI-Power360 на Расел ќе ви помогне да бидете суви и удобни за време на тренингот. Сметкајте го дизајнот на вратот за да ви дадете дополнителна покриеност и да ве одржувате пријатно. Деталите за поштенски врат ви овозможуваат да го прилагодите протокот на воздух и ја обезбедува топлината што ви е потребна за да ги погодите вашите цели. Достапно во разновидни бои. Направено со DRI-Power 360 технологија за влага за влага. Рефлексивна топлинска заптивка за голема видливост во услови на слаба осветленост. Пространи странични џебови. Машина што се мие за ваша погодност.

R

Им се допаѓа и на купувачите