.

.

Време на одмор оз акрилик слама од слама, сет од 2, був

Време на одмор оз акрилик слама од слама, сет од 2, був

DEN 383.84
Износ

Овие гушачи се совршени за да донесат ладни пијалоци со вас во движење. Време на одмор 18 мл акрилни слабини од слама, сет од 2, був : 18 мл акрилен гулаб. Украсете со убава графика. Само ладни пијалоци или вода. Направете го лесно пиењето со слама. Само миење на рацете. Не микробранови.

R

Им се допаѓа и на купувачите