.

.

Women'sенски плус печатено печатено Hacci Tie Front селанец врвот со крст назад

Women'sенски плус печатено печатено Hacci Tie Front селанец врвот со крст назад

DEN 3.33
Износ

Останете на најсовремениот мода ова лето со овој женски селанец со плус големина од избледена слава. Направено е од мека ткаенина од Хачи за да ве одржува удобно и има шик шема отпечатена низ целата земја, како и детали за вратоврска со ресни за таа трендовски вибрација на селанот. Задниот дел од деколтето на лажичката е нагласена со детали за крцкање, додека збир на кратки ракави го комплетираат врвот. Достапно е во разновидни стилови и изгледа одлично над вашите омилени фармерки или здолниште. Faded Glory Women's Women's Plus Printed Hacci Tie Front селанец врвот со крст назад : 64% полиестер, 31% рајон, 5% спандекс. Плус селански врв. Измислица на хаци. Сеопфатна печатена шема. Детали за вратоврска со ресни. Кратки ракави. Деколте за лажичка. Детали за грб од крцкање. Достапно во разновидни стилови. Свртете ја облеката однадвор, машината измијте ладен, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ниско железо доколку е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите