.

.

Мое дете од маица и панталони со кратки ракави на Картер, сет на облеки од 2 парчиња

Мое дете од маица и панталони со кратки ракави на Картер, сет на облеки од 2 парчиња

DEN 1.33
Износ

Овој мое дете новородено бебе 2 парчиња сет е совршена облека за секое мало. Дозволете ни да ја завршиме работата за вас и да одговараме на совршениот врв со координативното дно. Овој симпатичен врв спарен со лесно влечење на пантолоните е колку што може да биде сладок. Совршено за тоа колку малите играат! Дете на моето новороденче Бебе 2 парчиња сет : 100% памучен дрес на врвот. 100% памук Француски Тери Пант. Машинско миење ладно.

R

Им се допаѓа и на купувачите