.

.

Инктастично Воено Распоредување Чичко Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастично Воено Распоредување Чичко Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 1.67
Износ

За мојот вујко воено семејство се сеќавам на сите распоредени порака за внук или внука на војник доаѓа На Маица За Мали Деца со црвено-бело знаме и дизајн на орел мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастично Воено Распоредување Чичко Мало Дете Маица Со Кратки Ракави Унисекс Индиго 4Т. воено семејство поддршка црвено-бел орел и АМЕРИКАНСКО знаме со за Вујко ми се сеќавам на сите распоредени цитат На Мало Маица за Внука или внук на војник или друг воен персонал. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. петок подарок дете предучилишна детска облека облека hws.

R

Им се допаѓа и на купувачите