.

.

Лутема Економија Сијалица За Канон XEED S Марк II Медицински Проектор

Лутема Економија Сијалица За Канон XEED S Марк II Медицински Проектор

DEN 1.33
Износ

Лутема економија решение За Канон XEED SX7 Марк Ii Медицински. Светилки За Економично Решение се произведуваат Во Северна Америка и обезбедуваат слична издржливост, квалитет и илустративно искуство како и вашето оригинално. Дел Броеви : XEED SX7 Марк II Медицински Произведени ОД Mi Технологии, Inc. - водечки производител на индустриски Светилки За Проекција во Северна Америка. Партнери : XEED SX7 Марк II Медицински, Броеви На Модели : . Овој производ доаѓа со 120-Дневна Гаранција Од Ми Технологии, Ад.

R

Им се допаѓа и на купувачите