.

.

Солиден мечка плута две токи ајкула печати сандала

Солиден мечка плута две токи ајкула печати сандала

DEN 479.84
Износ

Со дизајн на дишење и стапала, овие сандали се совршени за авантурите со топли временски услови! Двојни прилагодливи ленти и затворање на кука и јамка. Двојни прилагодливи стапици. Затворање на кука и јамка. Сандал со нозе. Отворен пети.

R

Им се допаѓа и на купувачите