.

.

Случаи за квадратни перници памучни постелнини Витез возење слон со таписерија човек кој игра рог 18 18 Перница за покривање дома

Случаи за квадратни перници памучни постелнини Витез возење слон со таписерија човек кој игра рог 18 18 Перница за покривање

DEN 2.33
Износ

Мерења на памук : 18 "x 18 " (некои големини на случаи на перница може да варираат малку) случаи на перници. Материјал : Постелнина од памучна постелнина Случаите со перници се карактеризираат со скриен патент, каде што можете да ја вметнете машината за перница што може да се пее и може да се исуши или да се обеси за да се исуши. Перница не е вклучена квадратна перница, памучни постелнини Витез јава слон со таписерија човек кој игра рог 18 "x 18" инчи перничиња покритие дома декор -d.

R

Им се допаѓа и на купувачите