.

.

Енергетски стоп Предниот и задниот дел за замена на залихи и комплет за чевли KOE15019DK одговара на Pontiac Firebird

Енергетски стоп Предниот и задниот дел за замена на залихи и комплет за чевли KOE15019DK одговара на Pontiac Firebird

DEN 3769.28
Износ

Комплетот за тапан и чевли за напојување на возачот на електрична енергија вклучува комплетен пакет на еволуција на еволуцијата на еволуцијата G300 тапани со железна сопирачка, комплетен сет на чевли со сопирачки со копнени сопирачки, комплет за пролет/држење и прилагодувачи се вклучени таму каде што е достапно. Чевлите за сопирачките во овој комплет се лак за да се вклопат совршено со тапаните на сопирачките што ја намалуваат бучавата и ја подобруваат моќта на запирање. Дневниот тапан на возачот на електрична енергија и комплетот за чевли ги прави замените на сопирачките едноставни и достапни. Овој комплет ќе направи делови од ОЕ да се чувствуваат како надградба, доаѓа со сè што ви треба во кутијата. Енергетски стоп Предниот и задниот дел за замена на резервите за замена и комплет за чевли KOE15019 DK • Комплетите за сопирање на тапанот за напојување се дизајнирани да ја вратат исклучителната моќност За брзо пробивање на • Прецизни чевли за сопирачките на сопирачките за точна вклопување • Хардвер од не'рѓосувачки челик и либета со висока температура сопирачка вклучена за инсталација без проблеми • Z17 еволуција на керамички сопирачки со сопирачки со јаглеродни влакна се прават со ниска формула за прашина, потврдена преку тестирање на трети страни во возилото во Градски сообраќај во Лос Анџелес • Овој комплет има високо-температурни двослојни гумени трепки кои изолираат бучава за практично тивко сопирање • Чевлите се лак за правилно вклопување • Овој комплет вклучува 2 тапани за замена на Auto Specialty OE, соодветни чевли за сопирачки, држење/пролет/пролет Комплет, и десни и леви комплети за прилагодување на чевли каде што се достапни • одговара : 1975 година Буик Аполо; 1973 година Буик век; 1974-1975 година Буик век; 1977 Буик.

R

Им се допаѓа и на купувачите