.

.

Времето на жените и Tru Twin Gore се лизгаат

Времето на жените и Tru Twin Gore се лизгаат

DEN 400.00
Износ

Ватиран горен ја омекнува оваа спортска патика за лизгање, давајќи му перничето чувство и луксузен изглед. Парот со фармерки и омилената џемпер за симпатичен и удобен секојдневен ансамбл. Еластично засилување за лесно внесување; Горна ватиран ткаенина; Мемориска пена за меморија; Менаторана облога, човечки ѓон.

R

Им се допаѓа и на купувачите