.

.

Колорадо Рокис Тервис 9oz. Бесплатна чаша за вино

Колорадо Рокис Тервис 9oz. Бесплатна чаша за вино

DEN 0.33
Износ

Имате капи, дресови и други меморијали, но ви недостасува едно парче опрема што ќе покаже како умираат од навивач на Колорадо Рокис, вие навистина сте. Не гледајте подалеку од ова Колорадо Рокис без чиста чаша за вино од Тервис. Оваа неверојатна чаша за вино има живописни графики на Колорадо Рокис, кои ја покажуваат вашата непрестајна поддршка. Можете исто така да уживате во 9oz. на вашиот омилен пијалок. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% пластика. Изолацијата со двојни wallидови ја намалува кондензацијата. Микробранова и машина за миење садови. Држи приближно. 9oz . БПА бесплатно. Печатено уметничко дело. Официјално лиценциран. Бренд : Тервис.

R

Им се допаѓа и на купувачите