.

.

Чудо нација машко момче ткаена фланелна кошула

Чудо нација машко момче ткаена фланелна кошула

DEN 1.00
Износ

Wonder Nation Baby Baby Boys Долги ракави со карирана кошула, вашиот мал човек ќе го има тој пораснав поглед во кошулата на чудо нација Прекрасни бои за да изберете од грижа : машина миење ладно. Нежен циклус со како боја. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Low.remove веднаш. Ладно железо ако е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите