.

.

Theената Пионер пролетен букет ручек со шише со хидратација

Theената Пионер пролетен букет ручек со шише со хидратација

DEN 687.68
Износ

Theената Пионер пролетен букет за ручек со шише со хидратација е задолжително за оние што се во тек во големиот град или на ранчот. Одликувајќи се со два удобни надворешни џебови, дополнителен простор за складирање и изолиран ентериер, оваа стилска торба за тотали работи напорно за да ги задржи вашите храна и пијалоци свежа додека ги земате утрото. Неговите рачки за удобност го олеснуваат носењето низ кампусот додека соодветниот цветен мотив во кул, пролетни инспирирани бои и на тота и шишето обезбедува шик и персонализиран изглед. Шишето е направено со завртка од врвот и вклучува закачалка за клип за удобно носење и безбедно поставување. Лесно е да се грижите, сè што треба да направите за да го одржите вашиот ручек чист е едноставно да го избришете со влажна крпа колку што е потребно и да го измиете шишето помеѓу употребата. Уживајте во вашиот ручек во целосна мера со пионерската жена пролетен букет ручек со шише со хидратација на вашата услуга. Meet REE : Ree Drummond е најпродавана авторка на Timesујорк Тајмс, ТВ личност, феном на социјални медиуми и жена која стои зад популарната пионерска жена Блог за живот што го започна сето тоа. Таа е исто така lубител на путер, басет песни, Етел Мерман, нејзиниот ловец, каубојски сопруг Лад и нивните четири деца. Нејзиниот стил на обична земја и вкусни рецепти ја направија да се занимаваат со сите работи што готват и забавуваат. Theената Пионер Пролет букет за ручек со шише со хидратација : Појавување на 2-парчиња сет на најважни работи за ручек. Комплетот вклучува (1) тоте за ручек со лента за вкрстено тело и (1) шише за хидратација. Двете артикли имаат пролет инспириран цветен дизајн со светли, весели бои. Изолирани да ги чуваат храната и пијалоците свежи. Тоте има два надворешни џебови и две рачки за удобност. Шишето за хидратација има 25 мл и има завртка од врвот со метална прицврстување на клипот. За да останете чисти, да ја исчистите торбата со влажна крпа и раката измијте го шишето помеѓу употреба. Лесно се координира со други предмети во колекцијата Womanена Пионер.

R

Им се допаѓа и на купувачите