.

.

Емерил Лагас женски суд кралски лисја отпорна кожа од оксфорд патики за работа

Емерил Лагас женски суд кралски лисја отпорна кожа од оксфорд патики за работа

DEN 1.33
Износ

Croperенскиот Royal W е лизгање на обична двојна патика на близнаци, во кој има горен горниот дел од кожа, јака и табулатор за влечење за лесно. Овие работни чевли отпорни на лизгање имаат крајна комбинација на најсовремени дизајн и технологија за да обезбедат врвни перформанси на изрез за професионални обувки. Кожа горен. Анти-маснотии удобност со средниот ред. Поставена отпорна на мирис на Agion®. Вода на Олшфилд и отпорна на дамки. Отпорна на лизгање на надворешната страна. Подготвена јака и повлечете го јазичето.

R

Им се допаѓа и на купувачите