.

.

Новограц Беверли над-кревет за складирање за кревети близнаци и XL, црна орев

Новограц Беверли над-кревет за складирање за кревети близнаци и XL, црна орев

DEN 1.33
Износ

Никаде да одам, но горе! Исклучувањето од просторот може да биде застрашувачка дилема. Појдете пред играта со Беверли над-кревет за складирање за кревети близнаци и XL од Новограц. Со 2 полици што ја опфаќаат ширината на вашиот кревет, сега го имате тој дополнителен простор што го баравте за да ја разубавите вашата соба. Прикажете ги омилените фотографии или уникатно уметничко дело на горната полица и чувајте книги, лаптопи, таблети, пенкала или отпадоци сите на дофат на долната полица. Ова е задолжително за враќање на колеџ! Совршено за просторијата за студентски дом, стан, кондо или каде било простор е ограничен. Направено од здрав метал обложен во прав и издржлив MDF, полицата е лесна за собирање и се испорачува рамно на вашата врата. Одговара на повеќето кревети близнаци и близнаци. Once assembled it measures to be 42.83" W x 64.86" H x 18.5" D. Assembled weight : 31.6 lbs. Novogratz Beverly Over-The-Bed Storage for Twin & XL Twin Beds, Walnut/Black Create more space with the Складирање на Беверли преку кревет за кревети Twin & XL близнаци од Новограц. Совршено за враќање во просториите за колеџ во колеџ, кондоси, станови или каде било простор е ограничен. Создадете уникатен изглед со уметност и фотографии или продавници за најважни работи како книги, пенкала, пенкала, пенкала, и списанија на дофат додека студираат или се релаксираат. Направени од здрав метал обложена во прав и издржлива табла за МДФ. Бродови рамни до вашата врата. Откако ќе се соберат, мерките за да бидат 42,83 "W x 64,86" H x 18,5 "D. Собрана тежина : 31,6 фунти. 1 година вклучена ограничена гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите