.

.

Време и време женско мини тексас здолниште

Време и време женско мини тексас здолниште

DEN 247.84
Износ

Cool-Casual со допир на „Had-It-Fore“, сето тоа е тука со оваа алтернатива на тексас-мини здолниште од време и TRU. Напуштете ги фармерките за ова женско здолниште со мини силуета и класичен дизајн со пет џеб. Ова лесно носење здолниште го комплетира вашиот викенд изглед со симпатична исечена јакна и чизми. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. одговара : директно. Должина : мини; Горе должината на коленото. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : потресени детали; јамки на појас. Време и време женски тексас мини здолниште.

R

Им се допаѓа и на купувачите