.

.

Алуминиум Трки Велосипед Синџир Затегнувач Планински Велосипед Една Брзина КОНВЕРТОР САД

Алуминиум Трки Велосипед Синџир Затегнувач Планински Велосипед Една Брзина КОНВЕРТОР САД

DEN 12784.00
Износ

Алуминиум Трки Велосипед Синџир Затегнувач Планински Велосипед Една Брзина Конвертор Usfeute : 1.Овој конвертор со една брзина е многу погоден за велосипедот што одговара за планински терен2.Пловечката макара и прилагодувањето на пружината можат да постигнат совршена напнатост на синџирот3.Овој затегнувач на синџирот на велосипед е лесен и лесен за инсталирање4.Изработен од висококвалитетна алуминиумска легура, овој затегнувач на синџирот на велосипед е издржлив5.Погоден за луѓе кои сакаат велосипедизам опис : Тип : Затегнување На Синџирот Материјал : Алуминиумска Легура : Црна, Црвена,Сребрена Тема : Спортски Карактеристики : Лесен За Употреба Спортски Тип : Велосипедска Должина : околу 120ммвид : околу 54ммпакет вклучуваат : 1 х затегнување на синџирот на велосипеди забелешка : 1.ве молиме дозволете 1-3 см/ 0,39-1,18 инчи разлика поради рачно мерење и 3-5 g/ 0,007-0,01 lb/ 0,11-0,18 mz за разликата помеѓу различните бои2.поради разликата на екранот, бојата може да биде малку поинаква од она што го очекувате, ве молиме дозволете Ја Еднобрзински Затегнувач На Синџирот На Велосипеди Лесни Додатоци за Замена На Велосипеди од Алуминиумска Легура.

R

Им се допаѓа и на купувачите