.

.

Женски Плус Дрес Преголем-Фит Џеб Со Кратки Ракави Должина На Коленото Миди Маица Фустан

Женски Плус Дрес Преголем-Фит Џеб Со Кратки Ракави Должина На Коленото Миди Маица Фустан

DEN 284.00
Износ

Женски Плус Дрес Преголем-Фит Џеб Со Кратки Ракави Должина На Коленото Миди Маица Фустансудобен дневен фустан Со Маица ќе биде вашиот следен ветровит фаворит кога времето ќе се загрее лето, пролет fall.It изработен е од мек лесен дрес до опуштена силуета и џебови.Стилизирајте ги со тренери со низок врв или сандали за удобен викенд секојдневен изглед. Есеинцијален фустан Од Маица, Тркалезно деколте, Валани кратки ракави, Џебови во Стилот На Шлиц на страничните рабови. Опуштено сечење за изглед без напор што е подготвен за стилизирање. Дрес-Совршено богата, мазна ткаенина која убаво завеси. Одговара на големината на САД, S=Големина(4-6), M=Големина(8-10), L=Големина(12-14), XL=Големина(16-18). Големина на моделот : 5 '3" висина, 33 "биста, 24" половината, 34 " колк, и носи големина С. 57% Полиестер, 38% Вискоза, 5% Спандекс; Машина За Перење, Направена во Виетнам. ЗАБЕЛЕШКА : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите (не табела со големини).

R

Им се допаѓа и на купувачите