.

.

Тајни богатства женски и жени плус спиење на врвот и манжетни панталони, 2-парчиња

Тајни богатства женски и жени плус спиење на врвот и манжетни панталони, 2-парчиња

DEN 1.67
Износ

Додадете во вашата постава за дневнички производи со тајни богатства со 2 парчиња за спиење. Комплетирајте со мета со долг ракав и панталони со манжетни во топло, француско териско руно, овој сет е совршен за да се гушка во ладни ноќи. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. 2-парчиња сет вклучува : Топ и панталони. Врвот : опуштено вклопување; тркалезен врат; стил на влечење; долги ракави; опсежни манжетни; Ткаенина од руно. Панталони : опуштено вклопување; висок пораст; 28 ”inseam; Повлечен стил; два предни џебови на цвест; еластична половината со влечење; опсежни манжетни; Ткаенина од руно. 2 парчиња за спиење и панталони со манжетни за жени од тајни богатства.

R

Им се допаѓа и на купувачите