.

.

Уметнички ткајачи Кинсли 5'3 Тркалезен килим

Уметнички ткајачи Кинсли 5'3 Тркалезен килим

DEN 1600.00
Износ

Преостанувајќи со елеганција и уметност, парчињата за привлекување очи на колекцијата Кинсли се олицетворение на конвенционалното изработка и модерна талент. Маестрално направени во Индија, овие килими се најголем дел од исклучителниот вкус и разлика. Одликувајќи се со сложена дизајн на природни влакна, овој килим е совршен акцент на секоја просторија. Уметноста на јазолот Кинсли 5'3 "килим со тркалезна област.

R

Им се допаѓа и на купувачите