.

.

Plusенски фустан од плус големина на Terra & Sky Plus со стрии

Plusенски фустан од плус големина на Terra & Sky Plus со стрии

DEN 992.16
Износ

Оваа женска плус фустан со големина на фустани веднаш ќе стане омилена панталона поради неговата ткаенина и удобна еластична половината. Супер истегнување милениумска ткаенина има одлично истегнување и закрепнување што ви дава цел ден удобност додека изгледате јасни и полирани. Ова влечење на Pant има чисти линии со функционални предни џебови што го прави совршено да се носи под сите врвови. Се одликува со 29 "inseam што е одлично за облекување нагоре или надолу. Изберете од разновидни бои. Womenенска плус големина. Еластична половината. Стекнете ткаенина. Целокупната удобност. Повлечете се на Пант.

R

Им се допаѓа и на купувачите